aktuality

Hlavní stránka / aktuality

aktuality na našich stránkách:

(10.4.2014)

Velikonoční triduum - noty a mp3

Noty a nahrávky v mp3 pro nácvik a přípravu velikonočního chvalozpěvu Exsultet, velkopátečních přímluv a dalších zpěvů jáhna, kněze či zpěváka o velikonočním triduu naleznete zde.

 

(9.4.2014)

Misál pro mobilní zařízení

Na mobilních zařízeních zobrazíte on-line misál pro Svatý týden a Velikonoční triduum pohodlněji z této adresy: m.liturgie.cz/misal/.

 

(4.3.2014)

On-line misál pro dobu postní

Do našeho on-line misálu byly přidány texty pro dobu postní. Misál obsahuje biblická čtení, orace, antifony, eucharistické modlitby, nápěvy žalmů a nápěvy prefací.

 

(3.3.2014)

Znamení kříže při žehnání

Na našich stránkách nově naleznete pracovní překlad dekretu Kongregace pro bohoslužbu a svátosti z roku 2002 o znamení kříže při požehnání. Text v pdf můžete stáhnout zde.

 

(1.3.2014)

Orace 8. neděle v mezidobí

Komentář ke vstupní modlitbě mše 8. neděle v mezidobí naleznete zde.

 

(26.2.2014)

Dva nové dokumenty ke stažení

Na našich stránkách naleznete nově ke stažení v pdf dva dokumenty: Direktář pro slavení neděle za nepřítomnosti kněze z r. 1988 a kapitolu "Stacionální mše diecézního biskupa" z Caeremoniale episcoporum z r. 1984. Direktář je přístupný volně (v sekci "Svátost eucharistie zde), Caeremoniale pouze pro registrované.

 

(22.2.2014)

Orace 7. neděle v mezidobí

Komentář ke vstupní modlitbě 7. neděle v mezidobí naleznete zde.

 

(19.2.2014)

eBreviář pro iOS

Juraj Vidéky, tvůrce eBreviare, se svými spolupracovníky připravil bezplatnou aplikaci Breviář pro iPhony a iPady. Naleznete ji na stránkách AppStoru.

 

(29.1.2014)

Liturgie.cz pro iOS

Ve spolupráci se společností Fenomen multimedia jsme připravili aplikaci Liturgie.cz pro iPhone a iPad. Aplikaci naleznete zde.

 

(27.1.2014)

Přímluvy z misálu

Přímluvy ke mši svaté, které jsou součástí Českého misálu, naleznete na našich stránkách zde. K dispozici jsou také soubory doc a pdf ke stažení.

 

(8.1.2014)

Mešní formulář za novou evangelizaci

Schválený český překlad mešního formuláře (a biblických čtení) pro mši za novou evangelizaci naleznete zde.

 

(27.11.2013)

On-line misál pro dobu adventní a vánoční

Na našich stránkách naleznete on-line „misál“ pro dobu adventní a vánoční, jehož cílem je plnohodnotná příprava na slavení liturgie. "Misál", který obsahuje antifony, orace, preface, anafory, žehnání, biblické texty, nápěvy žalmů a nápěvy prefací, naleznete zde.

 
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Vira.cz | Pastorace.cz | Mapa bohoslužeb 

Všechna práva vyhrazena © 2024 NETservis s.r.o.